Sjukanmälan: 08-12037070

Lärare

 

Amanda Bodén

Crossfit

amanda.boden@atletica.nu

Anette Campbell

Engelska

anette.campbell@atletica.nu

Bodil Sundström, BOS

Svenska, religion

bodil.sundstrom@atletica.nu

Cristian Ledezma

Matematik

cristian.ledezma@atletica.nu

David Sepulveda, DAS

Matematik, fysik

david.sepulveda@atletica.nu

Dmytro Pronchev, DMP

Ekonomi

dmytro.pronchev@atletica.nu

Fabian Eriksson

Samhälle, marknadsföring

fabian.eriksson@atletica.nu

Isaac Teckle, IST

Geografi, kommunikation, foto

isaac.teckle@atletica.nu

Ivana Yevenes, IVY

Historia, religon, psykologi

ivana.yevenes@atletica.nu

Jens Myrman, JEM

Engelska, historia, filosofi

jens.myrman@atletica.nu

 

Johan Almqvist, JOAL

Samhälle, historia

johan.almqvist@atletica.nu

Karin Saxén, KASA

Svenska, filosofi

karin.saxen@atletica.nu

Laurent Monpouet

Franska

laurent.monpouet@atletica.nu

Moses Nsubuga, MON

Fotboll

moses.nsubuga@atletica.nu

Oscar Israelsson, OSI

Svenska, engelska

oscar.israelsson@atletica.nu

Paul Zetterström

Juridik

paul.zetterstrom@atletica.nu

Ronny Juhlin, ROJ

Svenska, sociologi

ronny.juhlin@atletica.nu

Samira Raofinia, SAR

Matematik

samira.raofinia@atletica.nu

Sara Rahm, SARA

Kemi, biologi, naturkunskap

sara.rahm@atletica.nu

Thorleif Ljungros

Humanistiska ämnen

thorleif.ljungros@atletica.nu

Tony Reidy, TOR

Engelska, idrott

tony.reidy@atletica.nu

Unni Brolin

Naturkunskap, tyska

unni.brolin@atletica.nu

Victoria Samuelsson, VIC

Spanska

victoria.samuelsson@atletica.nu

Atletica i backen

Atletica i backen på friluftsdagen!