Sjukanmälan: 08-12037070

Lärare

Kontaktlista

Almgren Anders, AAL

08-12037000

Målvaktstränare

 

Almqvist Johan, JOAL

08-12037000

Samhälle, historia

johan.almqvist@atletica.nu

Björnström Anita

 

Juridik

anita.bjornstrom@atletica.nu

Carleson Joakim

 

Naturkunskap, tyska

joakim.carleson@atletica.nu

Fors Erik, ERF

08-12037000

Matematik

erik.fors@atletica.nu

Gonzales Julieta, JUG

08-12037000

Spanska

 

Granström Robert, ROG

08-12037000

Fotboll

robert.granstrom@atletica.nu

Gunnberg Emil, EMG

 

Crossfit

 

Israelsson Oscar, OSI

08-12037000

Svenska, engelska

oscar.israelsson@atletica.nu

Jarl Fredrik, FRJ

08-12037000

Engelska, filosofi

fredrik.jarl@atletica.nu

Juhlin Ronny, ROJ

08-12037000

Svenska, naturkunskap

ronny.juhlin@atletica.nu

Monpouet Laurent

 

Franska

 

Myrman Jens, JEM

08-12037000

Engelska, historia

jens.myrman@atletica.nu

Nsubuga Moses, MON

08-12037000

Fotboll

moses.nsubuga@atletica.nu

Pronchev Dmytro, DMP

08-12037000

Ekonomi

dmytro.pronchev@atletica.nu

Rahm Sara, SARA

08-12037000

Kemi, biologi, naturkunskap

sara.rahm@atletica.nu

Raofinia Samira, SAR

08-12037000

Matematik

samira.raofinia@atletica.nu

Reidy Tony, TOR

08-12037000

Engelska, idrott

tony.reidy@atletica.nu

Samuelsson Victoria, VIC

08-12037000

Engelska

victoria.samuelsson@atletica.nu

Saxén Karin, KASA

08- 12037032

Svenska

karin.saxen@atletica.nu

Sepulveda David, DAS

08-12037000

Matematik, fysik

david.sepulveda@atletica.nu

Sharifi Rosa, ROS

08-12037000

Fotboll

rosasharifi@hotmail.com

Sjögren Stella, STS

08-12037000

Svenska, kommunikation

stella.sjogren@atletica.nu

Sundström Bodil, BOS

08-12037000

Svenska, religion

bodil.sundstrom@atletica.nu

Teckle Isaac, IST

08-12037000

Media, film, foto

isaac.teckle@atletica.nu

Wallman Christopher, CHW

08-12037000

Samhälle, historia, Min urkund

christopher.wallman@atletica.nu

Yevenes Ivana, IVY

08-12037000

Historia, religon, psykologi

ivana.yevenes@atletica.nu

 

Atletica i backen

Atletica i backen på friluftsdagen!